Pracovní tým


David Přikryl

autor projektu, zodpovědný za grafickou část knihy a obsah, administrátor webové stránky

33 let. Brno. Profesně působí jako architekt a příležitostně jako grafik. Jeho "úchylkou" je vytvářemí nejrůznějších žebříčků, seznamů a třídění informací, což byl také podnět pro vytvoření tohoto projektu. Kvůli nedostatku času se věnuje hlavně rodinným hrám s manželkou (Dominion, 7 Divů světa) nebo sólohrám (Arkham Horror, 7th Continent, Zombicide, Mars: Teraformace), ale nepohrdne téměř ničím.

mail: dprikryl@gmail.com

Pavel Skalický

koordinátor projektu, má na starosti kontrolu nad obsahem jednotlivých textů

35 let. Praha. Moderním deskovým hrám se věnuje aktivně více než 10 let (Lovci pokladů, Maršál a Špion, Formace a další záležitosti z 20. století stejně jako Dračí doupě, Magic apod nepočítáme). S týmem Třebotov 3., 2. a 1. místo v českém Čtyřpoháru. Členem prvního vítězství českého týmu na ME v Essenu (Europemasters) 2011. Aktivně propaguje deskové hry na všech frontách, včetně například seniorů a mládeže. Profesně působil v ČTK a dále na dalších pozicích jako manažer/koordinátor. Je vyznavačem spíše klasických "eurovek" a strategických a taktických her s historickým/fantasy tématem, ale rád si zahraji doslova cokoliv.

mail: skalicky222@gmail.com

Dušan Vít

autor recenzí deskových her, má na starosti hlavně část knihy "TOP 250 deskových her"

38 let, žije na Vysočině. Ve světě deskových her vstává, obědvá i spí. Deskové hry považuje za skvělý únik do říše fantazie a možnost, jak se sejít u jednoho stolu. Od roku 2009 se však deskovkám věnuje profesionálně. Začínal jako přispěvatel do internetového magazínu ale nakonec roku 2010 založil vlastní portál DeskoveHry.com. Autor přes 2000 recenzí, které vycházejí téměř každý den. Je vousatou obdobou filmové kritičky Mirky Spáčilové, jen v deskoherním světě. Spolupracuje s redakcí Deskofobie. Nejraději má únikové a dobrodružné hry. Živí se jako IT specialista.

mail: dusan@deskovehry.com


Přidejte se i vy k našemu pracovnímu týmu. Práci na projektu máme pro každého kdo má zájem.

.

.